info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curasept DayCare Collutorio Junior

Çmimi:750.00 L 675.00 L -10%

Shpëlarës për gojën me fluor dhe xilitol për fëmijë
250 ml

Stock: S’ka stok

SKU: CURAS035
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

250 ml

Suitable For

Curasept DayCare Junior është një shpëlarës për gojën që përmban fluor dhe xilitol.

Karakteristikat:
– parandalon formimin e kariesit;
– përmirëson higjienën orale;
– parandalon demineralizimin e dhëmbëve;
– forcon smaltin;
– lufton aromën e pakëndshme të gojës;
– parandalon krijimin e pllakave bakteriale;
– ruan ngjyrën e bardhë të dhëmbëve.

I përshtatshëm për t’u përdorur nga fëmijë dhe adoleshentë.

Rekomandohet të bëhet shpëlarje e gojës me 20 ml solucion dy herë në ditë, pas larjes së dhëmbëve.