info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curaprox Ultra Soft Toothbrush CS5460

Çmimi:710.00 L 568.00 L -20%

Furçë dhëmbësh ultra e butë
Paketim x 1 furçë

Stock: Ka stok

SKU: CURA003
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

1 furçë

Suitable For

Furçë ultra e butë me një dizajn specifik, me një larmishmëri dhe kombinim ngjyrash, që pastron plotësisht dhëmbët tuaj.
Nuk dëmton mishrat dhe veshjen e dhëmbëve.

Përbëhet nga 5460 fije me funde të rrumbullakëta dhe të grupuara në mënyrë të tillë, që të krijojnë një sipërfaqe të njëtrajtshme dhe efikase në pastrimin e dhëmbëve.
Materiali i përdorur për krijimin e fijeve është Curen-i, që në dallim me najlonin absorbon 6 herë më pak ujë, duke ruajtur formën e fijeve për një kohë më të gjatë.

Pastrim i plotë, delikatesë dhe lehtësi në përdorim është gjithçka që furça Curaprox iu ofron.

Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në ditë, për larjen e dhëmbëve.