info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Babiators Aviator Black Ops Black 0-2

Çmimi:3,200.00 L 2,880.00 L -10%

Syze dielli për fëmijë, me 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV.
3-5 vjeç

Stock: Ka stok

SKU: BABYA031
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Formulimi

Material

Mosha

Suitable For

Brand

Syze dielli për fëmijë 3-5 vjeç, ngjyrë blu.

Babiators kanë lente polikarbonate, rezistente ndaj thyerjes, të cilat ofrojnë 100% mbrojtje ndaj rrezeve UV.

Skeleti i tyre ështe i prodhuar nën rregulla strikte për sigurinë e bebeve & fëmijëve tuaj (pa BPA).

Ai përbëhet nga gomë e fortë dhe fleksibël, e cila nuk thyhet kur i përkulni, përdridhni apo shkelni syzet.

Garancia

Syzet Babiators kanë garanci 1 vjeçare, e cila përfitohet VETËM nëse produkti i blerë regjistrohet në faqe zyrtare të markës Babiator www.babiators.com, brenda 30 ditëve nga blerja, duke përdorur kodin UPC (numrin 12 shifror mbi kuti).
Nëse syzet Babiators thyhen ose dëmtohen brenda vitit të parë të blerjes, ne do t’jua zëvendësojmë me një palë të reja.

Për të përfituar garancinë, duhet të regjistroni produktin në linkun e mëposhtëm:

https://babiators.com/pages/guarantee-program

Plotësoni të gjitha të dhënat, në listën e shitësve zgjidhni “OTHER” dhe plotësoni manualisht emrin e shitësit psh. FarmaOn www.farmaon.al Albania