info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Adrien Gagnon Garlic Odourless

Çmimi:936.00 L

Suplement ushqimor me hudhër për personat që vuajnë nga hipertensioni
Paketim x 100 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

100 kapsula

Suitable For

Suplement ushqimor me hudhër, për të gjithë personat që vuajnë nga hipertensioni i stadit fillestar ose që kanë nivele kolesteroli të moderuara.
Ka për qëllim:
-të mbajë nivele normale të presionit të gjakut;
-të ndikojë pozitivisht në mbajtjen e niveleve normale të kolesterolit;
-të trajtojë infeksionet e traktit respirator;
-të trajtojë infeksionet e lëkurës (çahet kapsula dhe xheli përdoret për lyerjen e lëkurës).

Rekomandohet të përdoret nga personat që:
-kanë probleme me sistemin kardiovaskular;
-vuajnë nga infeksione të rrugëve të frymëmarrjes.

Nuk përmban:
-gluten;
-derivate të bulmetit.
Produkt 100% natyral.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nuk rekomandohet të përdoret nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo përpara ndërhyrjeve kirurgjikale.
Këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement ushqimor nëse përdorni hollues gjaku, suplemente ushqimore me EPA, medikamente që ulin nivelin e kolesterolit, nëse vuani nga diabeti ose keni probleme me koagulimin e gjakut.

Bisedoni me mjekun tuaj për vazhdimësinë e këtij suplementi nëse ju jep shqetësime si shtim të aciditetit të stomakut, shtim të gazrave apo dhe irritim të traktit gastro-intestinal që vazhdon për kohë të gjatë.

Rekomandohet që të rriturit të konsumojnë një ose dy tableta në ditë sipas nevojës.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Garlic powder [Allium sativum] (bulb): 5 mg

Non-medicinal ingredients (alphabetical order): Beeswax, gelatin, glycerine, lecithin, soybean oil.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.