info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Abopharma Linoprixol

Çmimi:2,400.00 L 2,160.00 L -10%

Suplement ushqimor me monakolinë K, që normalizon nivelin e kolesterolit në gjak
Paketim x 30 tableta

Stock: Ka stok

SKU: ABOPH013
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

30 tableta

Suitable For

Linoprixol është shtesë ushqimore pa gluten, që përmban Monacolin K nga majaja e zhvilluar në orizin e kuq .
Ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak.
Koenzima Q10 (Co Q10) luan një rol të rëndësishëm në prodhimin e energjisë dhe është një antioksidant i fuqishëm.
Kontribuon në funksionimin e duhur të sistemit kardiovaskular, veçanërisht të miokardit.
Kombinimi i përbërësve në Linoprixol ka një efekt pozitiv në funksionimin e sistemit kardiovaskular dhe ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Rekomandohet të konsumohet një tabletë në darkë, pas vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.