info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Youth Lab CC Complete Cream SPF 30

Çmimi:3,890.00 L 3,112.00 L -20%

Krem hidratues me efekt mbrojtës dhe pigment natyral unifikues, i përshtatshëm për lëkurë mikse dhe të yndyrshme.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Spf

Përshkrimi

Krem hidratues me efekt mbrojtës dhe pigment natyral unifikues, i përshtatshëm për lëkurë mikse dhe të yndyrshme.
Siguron mbulim të njëtrajtshëm, rregullon sekretimin e sebumit duke lënë një efekt mat në lëkurë.

Një përbërje e përmirësuar që përmban:
– Unilucent, një ekstrakt bimor, i cili i rikthen lëkurës vitalitetin e munguar .
– Vitaminë PP për hidratim dhe rregullim të niveleve të melaninës dhe mbrojtje të lartë nga rrezet UV dhe radikalet e lirë.

Formulë jo e yndyrshme, me aromë të lehtë, e përshtatshme për lëkurë mikse dhe të yndyrshme.

I testuar dermatologjikisht.
Pa paraben.
Pa gluten.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte.
Mund të përdoret si make up ose si bazë make up-i.

Përbërësit

SLES Free, SLS Free, Ethanolamine Free, Vegan, Soy Free, Wheat Free, Formaldehyde Free, Mineral Oil Free, Phthalate Free, Nitro Musk Free Acetyl Rheum Rhapanticum Root Extract, Allantoin, Alumina, Bentonite, Benzoic Acid, Betaine, BHT, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Dehydroacetic Acid, Dimethicone, Dimethicone / Divinyldimethicone / Sisesquixane Crosspolymer, Disteardiconium Hectorite, Ethylexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Hexyl Laurate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Laureth-8, Magnesium Aluminum Silicate, Methicone, Niacinamide, Panthenyl Triacetate, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Polyamide-5, Polyglyceryl-4 Isostearate, Silica, Sodium Chloride, Stearoxymethicone/Dimethicone Copolymer, Titanium Dioxide.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping