info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Ideal Soleil Solar Protective Water SPF 30 Enhanced Tan

Çmimi:3,300.00 L 2,805.00 L -15%

Ujë mbrojtës ndaj rrezatimit diellor dhe përshpejtues i nxirjes për fytyrën dhe trupin
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Action

Suitable For

, ,

Spf

Përshkrimi

Formulim, i cili shmang nevojën e shumë produkteve gjatë ekspozimit në diell.
Mbron nga rrezatimi diellor, por njëkohësisht nxit proçesin e nxirjes pasi përmban beta-karoten.
I përshtatshëm për t’u aplikuar në fytyrë dhe trup.
Absorbohet lehtësisht nga lëkura dhe i jep asaj një ndjesi qetësie.
Nuk le shenja në rroba.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë dhe në trup para ekspozimit në diell dhe riaplikohet disa herë gjatë ditës në varësi të ekspozimit.

Përbërësit

Aqua (Water), Homosalate,
Dicaprylyl Ether, Dicaprylyl
Carbonate, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxybenzoylmethane, Glycerin, Alcohol Denat, Ethylhexyl Triazone, Diisopropyl Sebacate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Caprylyl Glycol, CI 75130 Beta Carotène, Disodium Edta, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Phenoxyethanol, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Tocopherol, Triethanolamine, Parfum (Fragrance).