info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Uriage Bébé Peri-oral Care

Çmimi:1,350.00 L 1,012.50 L -25%

Qetëson irritimet, riparon & rikthen rehatinë dhe elasticitetin në zonën peri-orale të foshnjës.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: URI085
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem kundër irritimit në zonën rreth gojës. I përshtatshpër lëkurën delikate të foshnjave.

Teknologjia e patentuar TLR2-Regul dhe uji termal Uriage qetësojnë irritimet e shkaktuara nga mikroorganizmat.
Glukonatet e bakrit dhe të zinkut kufizojnë përhapjen e baktereve.
Përbërësit e tij aktivë riparojnë barrierën e lëkurës dhe rikthejnë rehatinë dhe elasticitetin.
Përveç kësaj, ky produkt ofron mbrojtje “oleo-minerale” në sipërfaqen e lëkurës.

Hipoalergjik.
Jo komedogjene.
Pa aromë.

Përdorimi

Aplikojeni dy ose tre herë në ditë në zonat e irrituara, në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Përbërësit

AQUA (WATER, EAU) ● PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL) ● PROPYLHEPTYL CAPRYLATE ● SODIUM CHLORIDE ● CETEARYL ISONONANOATE ● BUTYLENE GLYCOL ● OCTYLDODECANOL ● GLYCERIN ● HYDROGENATED POLYDECENE ● ZINC OXIDE ● DISTEARDIMONIUM HECTORITE ● OCTYLDODECYL XYLOSIDE ● PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE ● PARAFFIN ● MAGNESIUM SULFATE ● BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS ● PROPYLENE CARBONATE ● COPPER GLUCONATE ● PHYTOSPHINGOSINE ● XANTHAN GUM ● CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX) ● MANGANESE GLUCONATE ● ZINC GLUCONATE ● ASIATICOSIDE ● CITRIC ACID ● ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT ● SYNTHETIC WAX ● ETHYLENE/PROPYLENE COPOLYMER ● POLYETHYLENE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso