info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Uriage Bébé Cradle Cap Care Cream

Çmimi:1,650.00 L 1,237.50 L -25%

Krem hidratues, i cili eliminon rrjebullën dhe qetëson irritimin e skalpit.
40 ml

Stock: Ka stok

SKU: URI086
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Krem hidratues për lëkurën e thatë dhe atopike, i cili eliminon rrjebullën dhe qetëson irritimin e skalpit.
Pastron thellë dhe përmirëson pamjen e lëkurës së kokës së bebes.

I pasur me ujë termal Uriage dhe përbërës aktivë qetësues, ky krem ​​qetëson ndjesitë e diskomfortit.
Hipoalergjik.
Jo komedogjen.
Pa aromë.

Përdorimi

Aplikojeni në skalp duke e masazhuar butësisht.
Lëreni të veprojë gjatë natës dhe në mëngjes lajeni kokën me shampo delikate.
Shmangni kontaktin me sytë.

Përbërësit

AQUA (WATER, EAU) ● GLYCERIN ● OCTYLDODECANOL ● BUTYLENE GLYCOL ● BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER ● SODIUM POLYACRYLATE ● PENTYLENE GLYCOL ● POLYSORBATE 60 ● PIROCTONE OLAMINE ● XANTHAN GUM ● 1,2-HEXANEDIOL ● CAPRYLYL GLYCOL ● DIMETHICONE ● PHYTOSPHINGOSINE ● CITRIC ACID ● ASIATICOSIDE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso