info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Anti-Colic Glass Bottle 0 m+

Çmimi:2,200.00 L 1,540.00 L -30%

Shishe qelqi anti-kolik e përshtatshme për fëmijë duke nisur nga 0 muaj
180 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

180 ml

Material

,

Mosha

, , ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Shishe qelqi e krijuar nga borosilikati, lloj qelqi i cili është shumë rezistent dhe me peshë të lehtë.
Shishja është projektuar për t’u kapur sa më lehtë nga bebi dhe është e veshur me silikon mbrojtës, pa BPA, i cili mbron duart nga nxehtësia.

Koka prej silikoni i ngjan formës së gjirit të nënës, ndërkohë që vepron duke reduktuar kolikat përmes një valvule anti-kolik.
Kokat ndërrohen sipas stadeve të rritjes së bebit.

Shishja mund të ngrohet në mikrovalë dhe mund të përballojë temperatura duke nisur nga ngrirja deri në vlim.
Gjithashtu mund të lahet në raftin e sipërm të lavastoviljes, por rekomandohet që pjesët e tjera të lahen me dorë pasi ato mund të zbardhen në lavastovilje.
Rezistente ndaj gërvishtjeve.
Pa BPA, PVC apo ftalate.

Madhësia e kokës : S (0 m+)

Përbërësit

Borosilicate glass, silicon

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping