info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Trudi Salviettine detergenti

Çmimi:150.00 L 127.50 L -15%

Trudi letra të lagura
Paketim me 20 copë

Stock: Ka stok

SKU: TRU022
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

20 copë

Mosha

, , ,

Skin Type

Suitable For

,

Përshkrimi

Letra të lagura për bebe, të domosdoshme për t’u mbajtur në tavolinën e ndërrimit të pelenave ose në çantën e bebit.
Pastrojnë dhe hidratojnë lëkurën e bebit, pa e tharë atë.

Formuluar me përbërës natyralë nga nektari i luleve dhe glicerinë, e cila nuk lejon tharjen e lëkurës së bebit.
Ideale gjithashtu dhe për pastrimin e duarve dhe fytyrës së bebit.

Testuar dermatologjikisht.
Pa parabenë.
Pa agjentë ngjyrues.

Përdorimi

Merrni një pecetë të lagur dhe pastroni të ndenjurat e bebes,fytyrën apo duart aq shpesh sa është e nevojshme

Përbërësit

AQUA, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, GLYCERIN, PARFUM, CAPRYLIC/CAPRIC TRYGLICERIDE, MEL, BISABOLOL, XANTHAN GUM, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID, BIS-PEG/PPG-20/20 DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping