info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Solgar No 7 Joint Support & Comfort

Çmimi:4,470.00 L 4,469.10 L -0%

Integrator për kockat dhe artikulacionet
Paketim x 30 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Një gjeneratë e re substancash
pas glukozaminës, që rrisin fleksibilitetin dhe lëvizshmërinë e artikulacioneve.
Formulimi përmban 7 substanca të cilat ndihmojnë në mbrojtjen e artikulacioneve nga dëmtimet gjatë periudhave të aktivitetit fizik, sportit ose ushtrimeve.
Përmirësimi vihet re me vetëm 7 ditë përdorim.
Pa OMGJ.
Pa produkte të bulmetit.
Pa gluten.
Pa konservues.
Pa sojë.
Pa maja.
Pa sheqer.
Pa natrium.
Pa ëmbëlsues.
Pa ngjyrues.
Pa aromatizues artificialë.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni medikamente ose keni një problem shëndetësor bisedoni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të produktit.
Integratorët ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Ndërpritet në rastet e shfaqjes së efekteve anësore të padëshiruara.
Ruhet në temperaturë dhome.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1 kapsul në ditë pas ushqimit, ose siç këshillohet nga mjeku.

Përbërësit

Serving Size: 1 Vegetable Capsule
AMOUNT PER SERVING % DV
Vitamin C
(as Ester-C®, calcium ascorbate) 100 mg 167%
5-Loxin® Advanced
(Boswellia serrata Extract [resin]) 100 mg **
Turmeric Root 4:1 Extract
(Curcuma longa)
(equivalent to 200 mg of root) 50 mg **
UC-II® Standardized Cartilage 10mg **
Total Collagen 40mg **
Willow Bark 5:1 Extract
(Salix spp. [bark])
(equivalent to 175 mg of bark) 35 mg **
Ginger Root 4:1 Extract
(Zingiber officinale)
(equivalent to 140 mg of root) 35 mg **
Pepper Spice Complex Cayenne Powder
(Capsicum annuum [fruit]), Bioperine®
(Black Pepper Extract) (Piper nigrum [fruit]) 27 mg **

Other Ingredients: Vegetable Cellulose, Vegetable Magnesium Stearate, Silica.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping