info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Solgar HY-BIO Bioflavonoides Complex with Vitamine C

Çmimi:2,215.00 L 2,214.10 L -0%

Suplement me veti antioksiduese pwr tw rritur
50 tableta

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Solgar HY-BIO kombinon vitaminën C me rutinën dhe bioflavonoidet e agrumeve.
Vitamina C është një vitaminë e tretshme në ujë me veti antioksiduese dhe suportuese e sistemit imunitar.
Vepron kundër radikaleve të lira, duke parandaluar dëmtimin që ato u shkaktojnë qelizave.
Pa gluten.
Pa produkte të bulmetit.
Pa grurë.
Pa sojë.
Pa maja.
Pa kripë.
Pa sheqer.
Pa aromatizues artificialë.
Pa konservues.
Pa ngjyrues.
Pa ëmbëlsues.
Pa GMO.
I përshtatur me dietën Kosher.
I përshtatshëm për veganë.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo nëse keni një problem shëndetësor të caktuar konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Ndërpritet në rast të shfaqjes së ndonjë alergjie.
Ruhet në temperaturë ambjenti.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1 tabletë deri në 3 herë në ditë, bashkë me ushqimin ose siç e këshillon mjeku.
Nuk rekomandohet të kalohet doza ditore e rekomanduar.

Përbërësit

Amount Per Serving %DV
Vitamin C (as L-Ascorbic Acid) 500 mg 556%
Citrus Bioflavonoid Complex 500 mg **
Rose Hips (fruit) 50 mg **
Rutin 50 mg **
*Daily Value (DV) not established

Microcrystalline Cellulose, Vegetable Cellulose, Vegetable Stearic Acid, Silica, Vegetable Magnesium Stearate, Vegetable Glycerin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping