info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

sistem imunitar

Showing all 11 results

Abopharma Flax Oil

Suplement ushqimor me vajin e farave të linit Paketim x 60 kapsula
2,400.00 L
Shtoje në shportë

Erbozeta Vitadep Junior Soluzione Orale

Shurup me vitamina dhe minerale për fëmijë 150 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Synergy Syncadol 2000 UI

Vitaminë D3 në formën e kapsulave xhelatinore Paketim x 30 kapsula
1,399.80 L
Shtoje në shportë

Synergy Vitamin C 1000 mg

Vitaminë C 1000 mg Paketim x 60 tableta
1,560.00 L
Shtoje në shportë

Synergy Multi-Vitamins Adults

Suplement për të rriturit që përmban vitamina dhe minerale Paketim x 60 kapsula
1,429.80 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Vitamin C Sustained Release 500mg

Suplement me vitaminë C për të rritur 60 tableta
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellman 70+

Suplement ushqimor specifik për meshkuj mbi 70 vjeç 30 tableta
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Ultra Vitamin C with Zinc

Suplement me vitaminë C dhe zink i formuluar për të mbështetur sistemin imunitar 20 tableta efferveshente
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Liquid Vitamin D3 2500UI

Vitaminë D3 në formë solucioni oral me shije portokalli 59ml
2,790.00 L 2,511.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Beta Glucans

Suplement me beta glukane për forcimin e sistemit imunitar 60 tableta
3,790.80 L 3,411.72 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Beta 1,3 Glucans

Suplement me beta glukane për forcimin e sistemit imunitar 60 tableta
4,069.20 L 3,662.28 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso