info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Solgar Advanced Multi-BillionDophilus

Çmimi:4,990.00 L 4,989.10 L -0%

Suplement me probiotikë për rregullimin e florës intestinale
60 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Formulim, që kombinon një sërë mikroorganizmash si:
L.acidophilus, B. lactis, L. paracasei dhe L. rhamnozë të nevojshme për rregullimin e florës normale intestinale dhe mirë-funksionimin e sistemit intestinal.
Pa gluten.
Pa produkte të bulmetit.
Pa grurë.
Pa sojë.
Pa maja.
Pa sheqer.
Pa kripë.
Pa ngjyrues.
Pa aromatizues artificialë.
Pa konservues.
Pa ëmbëlsues.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo nëse keni një problem shëndetësor të caktuar konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Ndërpritet në rast të ndonjë reaksioni alergjik të mundshëm.
Mund të ruhet në temperaturë ambjenti ose dhe në frigorifer.
Ruajtja në frigorifer mundëson ruajtjen e probiotikëve për një kohë më të gjatë.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1
kapsulë, një ose dy herë në ditë, bashkë me ushqimin.

Përbërësit

Amount Per Serving %DV
Advanced Multi-Billion Dophilus® Complex 5 billion total microorganisms providing **
L. acidophilus, LA-5® 1.25 billion viable microorganisms
B. lactis, BB-12® 1.25 billion viable microorganisms
L. paracasei, L. CASEI 431® 1.25 billion viable microorganisms
L. rhamnosus GG, LGG® 1.25 billion viable microorganisms
*Daily Value (DV) not established

Advanced Multi-Billion Dophilus® Complex (Maltodextrin, Microcrystalline Cellulose, Sodium Alginate, Cultures, Silica, Vegetable Magnesium Stearate), Vegetable Cellulose.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping