info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Skin Tech Gentle Cleansing Foam

Çmimi:2,900.00 L 2,465.00 L -15%

Shkumë pastruese me pH fiziologjik, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Shkumë pastruese me pH fiziologjik. Eleminon papastërtitë e grumbulluara në lëkurë.
Rivendos pH-në fiziologjik të lëkurës.

Nuk modifikon depërtueshmërinë e lëkurës.
Tolerohet mirë nga lëkurat që janë të ndjeshme dhe pas trajtimeve dermatologjike.

Formulim i përshtatshëm veçanërisht për përdorim para dhe pas trajtimeve estetike.

Përdorimi

Aplikoje në fytyrë të lagur, duke e masazhuar lehtësisht në lëkurë, në mëngjes dhe në darkë.
Më pas shpëlaje me ujë.

Përbërësit

Sodium Lauroyl Oat Aminoacids
Disodium Lauroamphodiacetate
Sodium Trideceth Sulfate
Lactic Acid
Glycerin

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping