info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Sicurphase Cleansing Oil

Çmimi:1,700.00 L 1,275.00 L -25%

Vaj pastrues me efekt ushqyes, i përshtatshëm për lëkurë normale, të thatë dhe sensitive.
250 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

250 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Vaj pastrues dhe ushqyes, specifikisht i formuluar për lëkurë normale, të thatë dhe të ndjeshme.
Respekton filmin hidrolipidik të lëkurës duke pastruar në mënyrë të butë dhe efektive dhe duke ruajtur pH fiziologjik.
Me kompleksin Pro-elastil.

Pa sapun.
Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe shkumëzojeni. Shpëlajeni mirë dhe thaheni me kujdes.

Përbërësit

Aqua (Water) • Cocamidopropyl Betaine • Sodium Cocoyl Isethionate • Disodium Cocoamphodiacetate • PEG-7 Glyceryl Cocoate • Polysorbate 20 • Sodium Chloride • Sodium Lauroyl Sarcosinate • Sodium PCA • Stearic Acid • Lactic Acid • Ceteareth-60 Myristyl Glycol • Betaine • Dipotassium Glycyrrhizate • Caprylyl Glycol • Phenoxyethanol • o-Cymen-5-ol • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping