info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Xerolact Balsamo Labbra

Çmimi:1,160.00 L 928.00 L -20%

Përkujdesje hidratuese dhe riparuese për buzët e thata dhe të dëmtuara.
15 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Balsam i formuluar me 15% gjalpë Shea, specifikisht për mbrojtjen dhe ushqyerjen e buzëve të thata dhe të dëmtuara.
Rikthen hidratimin, elasticitetin dhe butësinë, duke krijuar një film mbrojt♪7s.
Përthithje e shpejtë, pa lënë ndjesi të ngjitshme.

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në buzë të thata, sa herë të jetë e nevojshme.

Përbërësit

Bis-Diglyceryl Polyacyladipate- 1 • Olus (Vegetable) Oil • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Triacontanyl PVP • Glyceryl Dibehenate • Tocopheryl Acetate • C10-18 Triglycerides • Argania spinosa Kernel Oil • Tribehenin • Nylon-6/12 • Glyceryl Behenate • Schizandra chinensis Fruit Extract • Ethyl Vanillin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping