info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Daily Care Cleansing Gel

Çmimi:2,100.00 L 1,575.00 L -25%

Xhel larës për lëkurë mikse në të yndyrshme
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: RI030
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për pastrimin e përditshëm të lëkurës suaj.
Përmban ekstraktet e bimës Corallina Officinalis, e cila mundëson një pastrim dhe zhbllokim të poreve nga papastërtitë, pa dëmtuar dhe irrituar lëkurën.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, kobalt, mërkur, paladium dhe krom.
Pa sapun.
Pa SLES dhe pa SLS.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të njomë, masazhohet për dy tre minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua (Water) • Glycerin •Coco-Glucoside • PEG-40 Glyceryl Cocoate • Capryloyl Glycine • Hydroxyethylcellulose • Panthenol • Hydrolyzed Corallina officinalis • Triethanolamine • Sodium Coceth Sulfate • Phenoxyethanol • Caprylyl Glycol • o-Cymen-5-ol • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping