info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil D-Clar Daily Depigmenting Cream

Çmimi:4,190.00 L 3,142.50 L -25%

Trajtim i përditshëm kundër njollave formuluar specifikisht për njëtrajtësimin e tonit të lëkurës.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Trajtim specifik uniformizues i lëkurës dhe trajtues i njollave të errët, i cili targeton shumë forma të hiperpigmentim si: njollat ​​nga dielli, melazmat, hiperpigmentimi i shkaktuar nga medikamentet dhe toni jo i njëtrajtshëm i lëkurës.

• Hidroxy-Resveratroli : Frenon sintezën e melaninës.
• Kompleksi Clari-Tech : Njëtrajtëson tonin e lëkurës, duke trajtuar njollat e errëta.
• Vitamina E, Gamma Oryzanol : Falë veprimit të tyre qetësues, ndihmojnë në rivendosjen e komfortit në lëkurë dhe në hiperpigmentimin e shkaktuar nga ndotësit e mjedisit.

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë, mbi fytyrë dhe qafë të pastër.

Përbërësit

Aqua (Water) • Glycerin • Cetearyl Alcohol • Diethylhexyl Carbonate • Niacinamide ·Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Bis-PEG/ PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Polymethyl Methacrylate • 3-O-Ethyl Ascorbic Acid • Glyceryl Stearate ·PEG-100 Stearate • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Sodium PCA • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Ceteareth- 25 • Arginine • Caprylic/Capric Triglyceride • Carbomer • Dimethicone • Polyglyceryl-10 Oleate ·Tocopheryl Acetate • Sodium Hyaluronate • Hydroxyresveratrol • Sodium DNA • Tetrapeptide-30 • Oryzanol • Urea • PCA • Hydrolyzed Rice Protein • Sorbitol • Lysine • Allantoin • Polyglyceryl-6 Laurate • Sorbitan Palmitate • Diglycerin • Lactic Acid • Tocopherol • Chlorphenesin • o-Cymen-5-ol • Disodium EDTA • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping