info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Acnestil PB Gel Calmante Sebonormalisante

Çmimi:2,370.00 L 1,659.00 L -30%

Serum në trajtë xheli me pre dhe postbiotikë për lëkurat akneike
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Xhel me teksturë të lehtë i formuluar me pre dhe postbiotikë, me një efekt balancues në mikrobiotën e lëkurës*.
I jep rehati optimale lëkurës falë veprimit të tij qetësues dhe kundër skuqjes.
Normalizon sekretimin e sebumit, duke i rikthyer hidratimin fiziologjik të lëkurës.
Përshtatet shumë mirë edhe me lëkurën e ndjeshme.

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.
0% alkool, parfum
Pa derivate të grurit dhe pa ngjyrues

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit dhe tharjes së fytyrës.

Paralajmërim: vetëm për përdorim i jashtëm.
Shmangni kontaktin me sytë; shpëlani me ujë nëse është e nevojshme. Mbani shishen
të mbyllur mirë dhe larg burimeve të nxehtësisë.

Përbërësit

Aqua (Water) • Pentylene Glycol • Glycerin • Ectoin • Alpha-Glucan Oligosaccharide • Chondrus crispus Powder (Carrageenan) • Lactobacillus ferment • Hydrolyzed Yeast Protein • Butylene Glycol • Hydroxyethylcellulose • Mannitol • Xanthan Gum • Lactic Acid • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping