info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytoprogenium Shampoo

Çmimi:1,830.00 L 1,647.00 L -10%

Shampo për përdorim të shpeshtë
200ml

Stock: Ka stok

SKU: 002468
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Formulim që pastron skalpin, e mbron nga bakteret e dëmshme dhe i dhuron flokut shkëlqim dhe butësi.
Prania e Progeniumit, ruan ekosistemin normal bakterial të skalpit dhe pakëson rritjen e baktereve të dëmshme.
Vetitë zbutëse dhe antioksiduese të tij e bëjnë shampon, të përshtatshme për përdorim të përditshëm.
Mund të përdoret për çdo lloj floku.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

ALTHAEA OFFICINALIS ROOT EXTRACT. AQUA / WATER / EAU. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. COCAMIDOPROPYL BETAINE. DECYL GLUCOSIDE. DISODIUM COCOAMPHODIACETATE. SODIUM CHLORIDE. POLYACRYLATE-33. CITRIC ACID. GLYCERIN. PHENOXYETHANOL. PARFUM / FRAGRANCE. POLYQUATERNIUM-22. SUCROSE COCOATE. COCO-GLUCOSIDE. AVENA SATIVA (OAT) KERNEL EXTRACT. GLYCERYL OLEATE. LACTITOL. POLYQUATERNIUM-10. XYLITOL. SODIUM BENZOATE. COCONUT ACID. TRIETHANOLAMINE. PANTHENOL. GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. SODIUM PHYTATE. HYDROLYZED OAT PROTEIN. POTASSIUM PALMITOYL HYDROLYZED OAT PROTEIN. MALTODEXTRIN. STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER. OLEYL ALCOHOL. PHYTANTRIOL. ZANTHOXYLUM BUNGEANUM FRUIT EXTRACT. OLEA EUROPAEA (OLIVE) LEAF EXTRACT. BENZOIC ACID. TOCOPHEROL. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. LECITHIN. ASCORBYL PALMITATE. 387A.