info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytolium 4 Treatment

Çmimi:9,160.00 L 8,244.00 L -10%

Trajtim kundër rënies së flokëve për meshkuj
Paketim me 12 ampula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

Përshkrimi

Trajtim 100% pa hormone dhe medikamente, për flokë të fortë, të plotë dhe të shëndetshëm.
Kombinon 4 përbërës patentë, të cilët luftojnë rënien kronike dhe agresive të flokëve.
Formulimi ka për qëllim:
-të rikthejë ciklin normal të zhvillimit të flokëve;
-të parandalojë dobësimin para kohe të fijeve të flokut;
-të nxisë mbirjen e flokëve të rinj;
-të forcojë flokët dhe të rrisë volumin e tyre.
Pa sulfate.
Pa silikon.
Pa parabene.
Pa gluten.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të thatë, në rrënjën e flokut dhe masazhohet që të përhapet njëtrajtësisht në të gjithë skalpin.
Nuk shpëlahet.
Rekomandohet të përdoret 3 herë në javë për 3 muaj.

Përbërësit

ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT. ALCOHOL DENAT.. AQUA / WATER / EAU. GLYCERIN. CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL. PENTYLENE GLYCOL. CUPRESSUS SEMPERVIRENS LEAF/NUT/STEM OIL. BUTYLENE GLYCOL. PARFUM / FRAGRANCE. MELALEUCA LEUCADENDRON CAJAPUT OIL. ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL. SALVIA OFFICINALIS (SAGE) OIL. SERENOA SERRULATA FRUIT EXTRACT. MALUS DOMESTICA FRUIT CELL CULTURE EXTRACT. CANANGA ODORATA FLOWER OIL. LENTINUS EDODES EXTRACT. VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED EXTRACT. METHYLSILANOL MANNURONATE. POTASSIUM SORBATE. XANTHAN GUM. SODIUM BENZOATE. GLYCOPROTEINS. SORBIC ACID. ACETYL TETRAPEPTIDE-2. DEXTRAN. LIMONENE. LINALOOL. CITRAL. BENZYL BENZOATE. BENZYL SALICYLATE. GERANIOL. FARNESOL. BENZYL ALCOHOL. 688A.