info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytocedrat Purifying Treatment Shampoo

Çmimi:1,830.00 L 1,647.00 L -10%

Shampo për flokë të yndyrshëm
200ml

Stock: Ka stok

SKU: 002462
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

,

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Shampo trajtuese për flokë të yndyrshëm.
Pastron skalpin dhe rregullon prodhimin e yndyrës.
Përmban ekstraktet e limonit, me veti antiseptike, të cilat ndihmojnë në pastrimin e skalpit dhe pakësojnë sasinë e tepërt të yndyrës së prodhuar prej tij.
Kombinimi i ekstrakteve të hithrës, tormentilit, dhe sages i jep shampos veti astrigjente.
Pa parabene.
Pa sulfate.
Pa gluten.
Vegan.

Përdorimi

Aplikohet në skalp të njomë, lihet për rreth 2 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë.
Rekomandohet të përdoret 2 herë në javë.

Përbërësit

Aqua/Water/Eau, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Lauroyl Oat Amino Acids, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Caprylyl Glycol, Polyquaternium-22, Parfum/Fragrance, Citric Acid, Lysine Carboxymethyl Cysteinate, Potentilla Erecta Root Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Glycerin, Coconut Acid, Citrus Medica Vulgaris Peel Oil, Pyridoxine Hcl, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice, Sorbic Acid, Tetrasodium Edta, Lysine Thiazolidine Carboxylate, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Limonene.