info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytobaume Hydratation

Çmimi:2,260.00 L 1,921.00 L -15%

Balsam hidratues për flokë normalë në të thatë.
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: PHY097
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Hair Type

,

Masa

150 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Balsam hidratues për flokë të thatë.
Hidraton, zbut, ushqen dhe mbron flokët.

U jep flokëve shkëlqim dhe lehtëson stilimin.
Ideal edhe për flokë të hollë.

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur (vetëm mbi maja) pas larjes me shampo, lëreni për 2 minuta dhe shpëlajeni.

Përbërësit

Angelica Archangelica Seed Extract, Cetearyl Alcohol, Water/Aqua, Ricincoeamidopropyltrimonium Methosulfate, Cetrimonium Chloride, Hydroxethylmonium Methosulfate, Cetyl Alcohol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Isodecyl Neopentanoate, Simmondsia Chinesis (Jojoba) Seed Oil, Decyl Glucoside, Ceteareth-20, Fragrance/Parfum. Tetrasodium EDTA, Benzophenone-4, Citric Acid.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping