info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phyto 7 Hydrating Day Cream with 7 Plants

Çmimi:2,120.00 L 1,908.00 L -10%

Krem hidratues për
flokë të thatë
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Krem hidratues i përftuar nga
kombinimi i ekstrakteve të 7 bimëve (Malloë, Soybean, Burdock, Rosemary, Sage, Calendula ëilloë), që ka për qëllim:
-të hidratojë flokët;
-t’u japë shkëlqim;
-t’i mbajë flokët të butë;
-të ndihmojë në krehjen e lehtë të tyre;
-të ushqejë majat e dëmtuara të flokëve.
Absorbohet lehtësisht dhe i jep flokut një shkëlqim të menjëhershëm.

Përdorimi

Hidh një sasi të vogël të kremit në duar dhe me të lyej majat e flokëve.
Nuk ka nevojë të shpëlahet.
Mund të aplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

ALTHAEA OFFICINALIS ROOT EXTRACT. PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL. LECITHIN. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL. GLYCERIN. ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT. CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT. SALIX ALBA (WILLOW) LEAF EXTRACT. SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT. PROPYLENE GLYCOL. TOCOPHEROL. BUTYLPARABEN. ETHYLPARABEN. PHENOXYETHANOL. PROPYLENE GLYCOL STEARATE. POLYSORBATE 20. SORBITAN LAURATE. PROPYLENE GLYCOL LAURATE. CITRIC ACID. POTASSIUM SORBATE. SODIUM DEHYDROACETATE. SODIUM BENZOATE. 257Z.