info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Spirulina 100% Pure

Çmimi:3,000.00 L 2,550.00 L -15%

Suplement ushqimor me algën spirulinë
Kuti x 200 tableta

Stock: Ka stok

SKU: PHYS016
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Algat kanë qenë një burim ushqimi për shumë vite.
Spirulina është një algë e gjelbër me shumë benefite për organizmin.
Ajo është përdorur për vite me rradhë:
– për të menaxhuar më mirë peshën trupore;
– për të shtuar energjinë dhe vitalitetin;
– për të rritur imunitetin.

Konsumoni rreth 2 litra ujë gjatë ditës.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Mund të përmbajë sulfite.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 4 deri në 6 tableta në ditë, gjatë vaktit ushqimor, të shoqëruara me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Spirulina platensis* (100%). *organic culture

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping