info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Kelp 150 mcg

Çmimi:1,820.00 L 1,547.00 L -15%

Suplement ushqimor me kelp, një algë kafe
200 tableta

Stock: Ka stok

SKU: NOW184
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

100 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Kelpi është një algë detare, me ngjyrë kafe, e përdorur që në lashtësi për vlerat e saj ushqyese.
Është burim për jodin, i nevojshëm për funksionimin normal të gjendrës tiroide.

Nuk përmban:
– gluten;
– sojë;
– maja;
– misër;
– qumësht;
– susam.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike, këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement ushqimor.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në ditë, gjatë vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Iodine, Microcrystalline Cellulose, Stearic Acid (vegetable source), Vegetarian Coating and Magnesium Stearate (vegetable source).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping