info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Magnesium + Vit.C

Çmimi:1,900.00 L 1,615.00 L -15%

Suplement ushqimor me magnez dhe vitaminë C
Kuti x 30 tableta

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Physalis Magnesium me vitaminë C është një suplement ushqimor i rëndësishëm për shumë proçese në organizëm.
Magnezi është një mineral i rëndësishëm për shumë proçese fiziologjike. Së bashku me vitaminën C:
– pakësojnë lodhjen;
– kontribuojnë në funksionin normal të muskujve;
– kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Magnezi është në formën e kelatit të magnezit, tepër i absorbueshëm nga organizmi.
Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1 ose 2 tableta në ditë, të shoqëruara me ujë ose lëng frutash.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping