[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

glukozaminë

Showing all 14 results

Phyto Garda Reumatonil Creme-Gel

Xhel-krem me efekt të shpejtë qetësues Tub x 50 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi No-Dol Pocket Drink

Suplement ushqimor për kockat dhe artikulacionet 16 bustina
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë

Webber Naturals Glucosamine Chondroitine 500/440 mg

Suplement ushqimor që forcon kockat dhe artikulacionet Paketim x 144 kapsula
3,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Osteoflex Cream

Suport optimal për kyçet, muskujt dhe artikulacionet. 100 ml
2,190.00 L 1,752.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Osteoflex Plus

Suplement ushqimor për mirëfunksionimin e indit lidhor, kërceve dhe rritjen e fleksibilitetit të artikulacioneve. 30 tableta
4,030.00 L 3,224.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Osteoflex

Suplement ushqimor, i cili rrit fleksibilitetin e artikulacioneve. 30 tableta
3,315.00 L 2,652.00 L -20%
Shtoje në shportë

Guerriero Cartiflex tablets

Suplement ushqimor që forcon kockat dhe artikulacionet Paketim x 30 tableta
2,079.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Onovo Pharma Flexonorm

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të kockave dhe artikulacioneve Paketim x 30 tableta
2,474.00 L 2,102.90 L -15%
Shtoje në shportë

Denk Joint Active

Suplement ushqimor për mirë-funksionimin e kockave dhe artikulacioneve Paketim x 30 tableta
2,725.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Arthrosis

Suplement ushqimor për kockat dhe artikulacionet 30 tableta
2,250.00 L 2,025.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi NoDol Cerotti

Ngjitëse specifike për qetësimin e dhimbjeve muskulare dhe artikulare 5 ngjitëse
1,520.00 L 1,292.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Nodol Capsules

Suplement ushqimor për artikulacionet dhe muskujt 60 kapsula
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Glucosamine MSM Complex

Suplement që mbështet funksionin e sistemit skeletik dhe lëvizjen pa sforcime 60 tableta
4,611.00 L 3,919.35 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Jointace Sport

Integrator për persona që merren me aktivitet fizik. Kuti x 30 tableta.
2,500.00 L 2,124.92 L -15%
Shtoje në shportë