info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Eucalyforce Spray Nasal

Çmimi:1,100.00 L 935.00 L -15%

Spraj nazal që përmirëson frymëmarrjen
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Suitable For

,

Përshkrimi

Physalis Eucalyforce është një spraj nazal me bazë ujë deti.
Pastron kavitetin nazal dhe e le mukozën nazale të hidratuar.
Kombinon ekstraktet e kamomilit, me timusin, ekinacean dhe vajin esencial të eukaliptit, me qëllim që të pastrojë kavitetin nazal dhe t’u mundësojë marrjen frymë lirisht.

I formuluar për t’u përdorur nga të rritur dhe fëmijë mbi 6 vjeç.
Të mbahet larg fëmijëve.
Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Shfryni hundët përpara çdo përdorimi.
Aplikoni 2 spraj në çdo anë të hundës, 3-4 herë në ditë.

Përbërësit

water, sea water, common thyme, geranium, rock rose, purple coneflower, Eucalyptus radiata, Eucalyptus globulus, real camomile, golden root, benzalkonium chloride, tea tree, citric acid.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping