info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Paradox Omega Babies

Çmimi:1,365.00 L

Suplement ushqimor me omega-3-6-9 për bebe nga 6 muajsh e sipër
Flakon x 105 ml

Stock: Ka stok

SKU: 0044958435
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

105 ml

Suitable For

,

Përshkrimi

EPA dhe DHA janë acide yndyrore të pangopura tepër të rëndësishme për organizmin.
Ato nuk prodhohen në organizëm, por sigurohen nëpërmjet dietës ushqimore.
Paradox Babies është një suplement ushqimor që siguron sasinë e nevojshme të omega-3, omega-6 dhe omega-9, për të cilën fëmijët tuaj kanë nevojë për një rritje dhe zhvillim normal.
Për prodhimin e këtij suplementi ndiqen rregulla strikte të GMP-së.

EPA dhe DHA janë të rëndësishme për funksionet konjitive, për zhvillimin e trurit dhe për shikimin.
Paradox Babies nuk ka aromë dhe as shije.
Përbërësit e tij janë natyralë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
I përshtatshëm për fëmijë mbi 6 muajsh.

Përdorimi

Rekomandohet që fëmijët mbi 6 muajsh të konsumojnë 2 ml shurup në ditë.
Tundeni shishen përpara përdorimit.
Pas hapjes, ruhet në frigorifer dhe mund të përdoret deri në 2 muaj më pas.

Përbërësit

Pure Omega 3 fish oil, pure extra virgin olive oil, pure organic lemon oil.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping