info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Pampers Splashers 3-4

Çmimi:750.00 L

Pelena që nuk bymehen nga uji, për fëmijë me peshë 6-11kg.
Paketim me 12 pelena.

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Mosha

,

Përshkrimi

Për t’iu ofruar sa më shumë komoditet ju dhe fëmijës suaj, gjatë periudhës së plazhit u krijuan pelenat Pampers splashers.
Nuk bymehen nga uji si pelenat e tjera dhe qëndrojnë puthitur me trupin, me qëllim që të mos ketë rrjedhje.
Në formë mbathjesh e me dizenjo argëtuese, për t’iu ngjasuar rrobave të banjës.
Pa aromatizues.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping