info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Sun Lait Fraicheur Apres Soleil

Çmimi:2,600.00 L 2,210.00 L -15%

Qumësht freskues dhe qetësues pas diellit për fytyrën dhe trupin
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Qumësht freskues dhe qetësues pas diellit për fytyrën dhe trupin.
Riparon, hidraton, qetëson lëkurën dhe zgjat ngjyrën në lëkurë me 2 javë .

Tekstura e tij e freskët siguron një ndjesi të menjëhershme rehatie dhe qetësie. Një aromë mahnitëse me lule portokalli, lule tiare dhe vanilje.

Për të gjitha llojet e lëkurës ,fytyrë dhe trup.
Përmban 92% të përbërësve me origjinë natyrore.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të konsiderueshme të qumështit në trup dhe fytyrë disa herë në ditë, gjatë dhe pas plazhit .

Përbërësit

AQUA/WATER, DIMETHICONE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, DICAPRYLYL CARBONATE, GLYCERIN, GLYCOL PALMITATE, HYDROGENATED COCONUT OIL, ARACHIDYL ALCOHOL, HYDROXYSTEARIC/LINOLENIC/OLEIC POLYGLYCERIDES, PARFUM/FRAGRANCE, TOCOPHEROL, BEHENYL ALCOHOL, CAPRYLOYL GLYCINE, CARBOMER, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, TOCOPHERYL ACETATE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, DIMETHICONOL, DEHYDROACETIC ACID, MICA, INOSITOL, TETRASODIUM EDTA, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, ETHYL FERULATE, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, COUMARIN [N2604/B]