info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Reve de Miel Gel Mains Propres

Çmimi:550.00 L 440.00 L -20%

Xhel pastrues për duart me aromë mjalti
30 ml

Stock: S’ka stok

SKU: NUXE104
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Xhel i parfumuar pastrues për duart.
Zbut dhe pastron duart, pa praninë e ujit (nuk ka nevojë të shpëlahet).
Falë formatit dhe përdorimit tepër praktik, mund ta merrni kudo me vete.

Përmban 98% përbërës me origjinë natyrore.

Përdorimi

Aplikohet mbi duar të cilat fërkohen derisa xheli të përthithet tërësisht. Pa shpëlarje. Mbajeni larg zjarrit dhe fëmijëve.

Përbërësit

 ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, GLYCERIN, PARFUM / FRAGRANCE, TRIETHANOLAMINE, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN [N4902 / A].

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping