info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Insta-Masque Détoxifiant + Eclat

Çmimi:2,800.00 L 2,380.00 L -15%

Maskë me efekt detoksifikues dhe shkëlqyes të menjëhershëm
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

Përshkrimi

Kjo maskë me karbon kombinon cilësitë e ujit të trëndafilit me karbonin aktiv, për të eliminuar të gjitha papastërtitë (grimcat ndotëse, sebum, qelizat e vdekura etj.).

Në 2 minuta të shpejta, lëkura detoksifikohet, është e freskët dhe shkëlqimi i saj natyral rikthehet.

Struktura e saj ultra-sensoriale kthehet nga teksturë xhelatinore e zezë në qumësht kur bie në kontakt me ujin.

Përbërësit kryesorë aktivë: Ujë trëndafili, karbon vegjetal (nga Bamboo).
96.2% e përbërësve të përgjithshëm janë me origjinë natyrore.

Përdorimi

Një ose dy herë në javë

Vendosni një sasi të konsiderushme në lëkurë të thatë në të gjitha zonat që doni të trajtoni, duke shmangur zonën e syve.
Lëreni të veprojë për 2 minuta për të kapur siç duhet papastërtitë e grumbulluara në sipërfaqen e lëkurës.
Pastaj lagni lehtë duart, masazhoni me lëvizje rrethore derisa maska të kthehet në qumësht.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Mund të përdoret në dush.

Përbërësit

COCO-CAPRYLATE / CAPRATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, AQUA / WATER, SUCROSE LAURATE, SUCROSE STEARATE, ROSA DAMASCENA FLOWER POWDER, ALCOHOLAGER, CHARCO DAMASCENA FLOWER PALE, PARFUMDER, WATER, PARFUMDAMASCENA FLOWER PALE, BENZ / WATER LEVULINIC ACID, SODIUM GLUCONATE, XYLITYLGLUCOSIDE, SODIUM LEVULINATE, ANHYDROXYLITOL, MYRTUS COMMUNIS LEAF EXTRACT, DEHYDROACETIC ACID, XYLITOL, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, BENZONATE [201] ACID