info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Aquabella Lotion-Essence Révélatrice de beauté

Çmimi:2,300.00 L 1,840.00 L -20%

Locion esencial tonik për lëkurë të yndyrshme dhe akneike
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

Përshkrimi

Ky locion tonik mjaft i lehtë i fal lëkurës freski, hidratim dhe përmirëson strukturën e saj. Poret ngushtohen, sipërfaqja e lëkurës bëhet e njëtrajtshme dhe duket gjihmonë e freskët.

Falë pranisë së një kompleksi “zbehës” lëkura hidratohet, freskohet dhe matifikohet.

Përbërësit kryesorë aktivë me origjinë natyrore: zambaku i bardhë i ujit, kompleksi “zbehës” bimor (tërshëra, nasturtium, thjerrëza e gjelbër), pluhur matifikues silice.
92.8% e përbërësve të përgjithshëm janë me origjinë natyrore.

I përshatshëm për të gjitha moshat , ideale për moshat 18-25 vjeç.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël locioni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje me një tampon pambuku, pastaj butësisht masazhoni lëkurën me gishta për të nxitur depërtimin sa më thellë në lëkurë.

Shmangni zonën e syve. Pa shpëlarje.

Përbërësit

AQUA / WATER, PENTYLENE GLYCOL, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM GLUCONATE, PROPANLATELATES / ACLATELATES / ACLATEP10-30, ACLRYSSIOL SATIVA (OAT) KERNEL EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, LENS ESCULENTA (LENTIL) SEED EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, SODIUM HYDROXIDE, TROPAEOLUM MAJUS FLOWER / LEAF / STEM EXTRACT, NYMPHAEA ALBA FLOWER EXTRACT, SODYLATE2 ALBA FLOWER EXTRACT, SODYLATE2 LIN23303 /AT]

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping