info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Tas ushqimi

Çmimi:1,300.00 L

Tas ushqimi me mbështetëse silikoni që puthitet në tavolinë, për fëmijë mbi 6 muaj

Stock: Ka stok

SKU: 003467
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

1 tas, 2 kapakë

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Zakonet e të ngrënit mësohen që në vegjëli. Për ta bërë proçesin e konsumimit të ushqimit sa më të këndshëm dhe të lehtë për fëmijët tuaj, NUK iu mundëson një sërë aksesorësh të lehtë në përdorim, praktik dhe me dizajn të veçantë.

Tasi i ushqimit NUK ka një kapacitet të mjaftueshëm për të hedhur sasinë e ushqimit që mund të konsumojë i vogli juaj.
Ngjitet në tavolinë, çka eviton rrëzimin e tij dhe derdhjen e ushqimit.
Në paketim përfshihen 2 kapakë -njëri shërben gjatë ngrohjes së ushqimit në mikrovalë dhe tjetri është menduar për t’u përdorur gjatë transportit ose ruajtjes në frigorifer.
Mund të vendoset në mikrovalë dhe mund të lahet në lavastovilje.
I disponueshëm në 3 ngjyra:
-blu;
-rozë;
-mustardë.