info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

tas ushqimi

Showing all 9 results

Nuvita tas me kapak dhe lugë 6M+ (1421)

Tas me kapak dhe lugë ngjyrë rozë për bebe nga 6 muaj
1,190.00 L
Shtoje në shportë

Nuvita Collapsible silicone container

Tas silikoni i butë dhe i palosshëm
1,050.00 L1,550.00 L
Përzgjidhni mundësi

Nuvita set Easy Eating Set me 2 tasa ushqimi (8431)

Set me dy tasa për ushqim, për bebe nga 6 muaj, i disponueshëm në dy ngjyra
1,090.00 L
Përzgjidhni mundësi

TOMMEE TIPPEE COOL N MASH WEANING BOWL AND WEANING SPOON 4M+

Set me lugë dhe tas me kapak, ideal dhe për udhëtime për bebe 4 muaj + që kanë filluar ushqimin.
900.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE EXPLORA POP UP WEANING POTS 4 M+

Tasa për ruajtjen e ushqimit në frigorifer. Paketim me 2 copë në ngjyrë (rozë/blu)
900.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE EXPLORA X 2 POP UP WEANING POTS 4 M+

Tasa për ruajtjen e ushqimit në frigorifer. Paketim me 2 copë në ngjyrë (jeshil/blu)
6,800.00 L
Shtoje në shportë

NUK Tas dhe shtypës ushqimi

Tas dhe shtypës ushqimi të nevojshme për të përgatitur puretë e bebeve mbi 4 muaj
1,200.00 L
Shtoje në shportë

NUK Tas ushqimi

Tas ushqimi me mbështetëse silikoni që puthitet në tavolinë, për fëmijë mbi 6 muaj
1,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Twistshake Bowl and Lid 6m+

Tas për ushqyerjen e fëmijëve tuaj 520 ml
1,520.00 L 1,064.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare