info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Tas dhe shtypës ushqimi

Çmimi:1,200.00 L

Tas dhe shtypës ushqimi të nevojshme për të përgatitur puretë e bebeve mbi 4 muaj

Stock: Ka stok

SKU: NUK168
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

1 shtypës ushqimi, 1 tas

Material

Mosha

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Seti NUK është perfekt për përgatitjen e pureve nga frutat e buta ose perimet e gatuara.
Seti përfshin një tas me dorezë dhe një shtypëse.
Falë vijezimeve të imta brenda tasit, përbërësit mund të shndërrohen në pure shumë shpejt dhe lehtë – madje edhe gjatë lëvizjes, kur është koha për një vakt të lehtë dhe të shëndetshëm.
Eshte ideale për prindërit që duan t’u ofrojnë fëmijëve të tyre ushqim sa më të freskët dhe të larmishëm, pas dhënies së gjirit.
Materiali plastik, pa PBA.
I disponueshëm në ngjyrat:
-lejla;
-blu;
-jeshile.