info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Space biberon i gënjeshtërt

Çmimi:900.00 L

Biberon i gënjeshtërt silikoni për fëmijë 0-6 muajsh
Paketim x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK229
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Lëkura e bebeve tuaja është e butë dhe delikate. Edhe pse bebet tuaja i adhurojnë biberonat e gënjeshtërt, në disa raste nga përdorimi i tyre krijohen irritime në lëkurë, pasi hapësira midis gojës dhe biberonit është shumë e vogël.
Për këtë arsye NUK ka dizenjuar biberonat Space, të cilët lejojnë ajrimin e lëkurës.

Biberoni i gënjeshtërt NUK Space është jo vetëm praktik por edhe i këndshëm.
Koka e biberonit ka formë të ngjashme me formën e gjoksit.
Ajo është e ngushtë dhe e vogël me qëllim që të përputhet plotësisht me gojën e fëmijës.

I përshtatshëm për fëmijë nga 0 deri në 6 muajsh.