info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Space biberon i gënjeshtërt

Çmimi:900.00 L

Biberon i gënjeshtërt silikoni për fëmijë 18-36 muajsh
Paketim x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK231
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Lëkura e bebeve tuaja është e butë dhe delikate. Edhe pse bebet tuaja i adhurojnë biberonat e gënjeshtërt, në disa raste nga përdorimi i tyre krijohen irritime në lëkurë, pasi hapësira midis gojës dhe biberonit është shumë e vogël.
Për këtë arsye NUK ka dizenjuar biberonat Space, të cilët lejojnë ajrimin e lëkurës.

Biberoni i gënjeshtërt NUK Space është jo vetëm praktik por edhe i këndshëm.
Koka e biberonit ka formë të ngjashme me formën e gjoksit.
Ajo është e ngushtë dhe e vogël me qëllim që të përputhet plotësisht me gojën e fëmijës.

I përshtatshëm për fëmijë nga 18 deri në 36 muajsh.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso