info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Shishe plastike First Choice

Çmimi:650.00 L

Shishe plastike me kokë biberoni prej gome
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Kur gjidhënia nuk është e mundur, nënat detyrohen të ushqejnë fëmijët e tyre me qumësht formule.
Për këtë arsye, ju nevojitet një shishe biberoni komode dhe e sigurt.
Nuk ofron një gamë të gjerë shishesh dhe produktesh të tjera për bebet tuaja.

Shishe plastike me kokë gome.
Ka një kapacitet prej 150 ml.
Pa BPA.