info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Shishe plastike First Choice

Çmimi:750.00 L

Shishe plastike me kokë gome për fëmijë 0-6 muajsh
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUK159
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Koka e biberonit NUK First Choice, është e ngjashme me kokën e gjoksit të nënës:
-nuk është e rrumbullakët, por asimetrike;
-përshtatet në mënyrë optimale në gojën e fëmijes;
-i ofron foshnjës tuaj butësi maksimale – për trajnim aktiv të nofullave dhe një ndjenjë natyrale gjatë pirjes.

Karakteristikat:
• Kokë lateksi me kënd dhe e sheshtë, totalisht elastike për të lejuar lirisht lëvizjen e gjuhës dhe nofullës;
• Vrimë e vogel anësore, që ndihmon në lagien e ushqimit me pështymë për tretje më të mirë;
• Sistem ajrimi, i cili ndihmon në minimizimin e kolikave;
• Shishja është e përbërë prej plastike të fortë;
• E pajisur me disk sigurues që nuk lejon derdhjen gjatë lëvizjes apo tranportit;
• E përshtatshme për fëmijë në moshën 0-6 muajsh.
Ka kapacitet prej 150 ml.
I disponueshëm në disa ngjyra.