info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Shishe Plastike 240 ml

Çmimi:600.00 L

Shishe plastike me kokë biberoni prej gome
240 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

240 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Kur gjidhënia nuk është e mundur, nënat detyrohen të ushqejnë fëmijët e tyre me qumësht formule.
Për këtë arsye, ju nevojitet një shishe biberoni komode dhe e sigurt.
Nuk ofron një gamë të gjerë shishesh dhe produktesh të tjera për bebet tuaja.

Shishe plastike me kokë gome.
Ka një kapacitet prej 240 ml.
Pa BPA.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso