info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Set për Higjienenë orale

Çmimi:950.00 L

Pastë dhe furçë në formë gishti për pastrim të dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Mosha

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Higjiena orale është tepër e rëndësishme jo vetëm për të rriturit por edhe për fëmijët.
NUK iu ofron një set për higjienën orale të fëmijëve nga 3-12 muajsh.
Seti përmban:
-furçë dhëmbësh në formën e gishtit;
-pastë dhëmbësh.

Furça ka fije të buta, që janë delikate dhe të buta me mishrat e dhëmbëve.
Pasta nuk përmban fluor dhe nuk është e dëmshme dhe nëse një sasi e vogël gëlltitet gabimisht.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso