info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Pompë Gjiri Manuale

Çmimi:2,000.00 L

Pompë manuale gjiri, e thjeshtë në përdorim
90 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUK163
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Material

Suitable For

Përshkrimi

Ushyerja me gji pa dyshim duhet të jetë zgjedhja primare e çdo nëne. Në rastet kur nënat vihen përpara zgjedhjes: të ushqejë fëmijën me gji apo të përmbushë detyrime dhe të kryejë aktivitete të tjera, pompa manuale e NUK ju vjen në ndihmë.
Nëpërmjet pompës mund të shtrydhni gjirin tuaj dhe të siguroni sasinë e qumështit për të cilën i vogli juaj ka nevojë në momentet kur ju nuk do jeni në shtëpi.

Pompa manuale e NUK është e përbërë nga dy pjesë;
-pjesa cilindrike, e cila shërben jo vetëm për të ushtruar presion gjatë proçesit të nxjerrjes së qumështit të gjirit, por dhe si shishe biberoni. Ajo përshtatet me të gjitha kokat e biberonit NUK Classic Teats dhe NUK Classic Screw Rings;
-veshje silikoni, e butë që përshtatet shumë mirë me formën e gjoksit.

Pompa lahet lehtësisht.
Ka një bazë të gjerë, e cila mundëson qëndrueshmëri.