info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK My Love Shishe Plastike

Çmimi:650.00 L

Shishe plastike me kokë biberoni silikon
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Shishe plastike My love me kokë biberoni silikon.
Është e përshtatshme për bebe 0-6 muajsh.
Në sajë të sistemit të përmirësuar të ajrit Anti-Colic, pakëson presionin në brendësi të shishes dhe ndihmon në reduktimin e kolikave.
Shishja e biberonit është prej polipropileni me cilësi të lartë.
Përshtatet me të gjitha kokat e biberonave First Choice+.
Ka një kapacitet prej 150 ml.
Pa BPA.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso