info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kruajtëse dhëmbësh

Çmimi:600.00 L

Kruajtëse dhembesh për fëmijë mbi 3 muaj
Paketim x 1 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK031
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Material

Mosha

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Dalja e dhëmbëve mund të jetë një proçes i vështirë për një pjesë të bebeve.
Mishrat e dhëmbëve fillojnë të acarohen dhe të kruhen.
Për këtë arsye, ata kanë nevojë për një produkt që të qetësojë irritimet dhe të lehtësojë sadopak këtë proçes.

NUK Teething Ring është një produkt i cili synon të:
-qetësojë dhe pakësojë kruarjen e mishrave të dhëmbëve;
-të lejë në gojë një ndjesi freskie.

Kafshimi i pjesës si unazë të kruajtëses së dhëmbëve, nxit prodhimin e pështymës dhe ndihmon në parandalimin e prishjes së dhëmbëve.
Pa BPA.
I disponueshën në ngjyrat:
-rozë;
-blu.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso