info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kopeta gjiri Ultra Dry Comfort

Çmimi:1,200.00 L

Kopeta gjiri NUK
60 kopeta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

60 copë

Suitable For

Përshkrimi

Gjatë gjithë kohës së ushqyerjes me gji, kopetat e gjirit janë një domosdoshmëri.
NUK ka krijuar kopetat e duhura të gjirit për çdo nevojë dhe situatë, që nënat e reja të ndihen komode në çdo moment.
Kopetat e gjirit NUK Ultra Dry janë zgjedhja e duhur për siguri dhe komoditet maksimal gjatë gjithë ditës.

Karakteristikat:
• Të rehatshme për tu veshur falë materialeve ajrosëse dhe super të buta;
• Formë perfekte, me sipërfaqe të jashtme të lëmuar, pa rrudha çka i bën të padukshme;
• Kanë një shirit ngjitës, çka mundëson vendosje në brendësi të reçipetave;
•Kanë një shtresë të brendshme, me veti absorbuese, që nuk lejon rrjedhjen e qumështit;
•Miqësore me lëkurën.